Jestem przedsiębiorcą, trenerem i konsultantem, mediatorem i negocjatorem, psychoterapeutą i coachem ICI oraz specjalistą medycyny naturalnej. Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Muzycznej w Warszawie, studia podyplomowe z zakresu Coaching i NLP oraz Mediacje i negocjacje z elementami prawa i psychologii. Jestem doktorantką w dyscyplinie naukowej Komunikacja Społeczna i nauki o mediach. Od 1989 roku prowadziłam i prowadzę wiele wykładów i szkoleń, głównie w tematyce marketingu sukcesu, kreowanie liderów, budowanie struktur handlowych, sprzedaży, obsługi klienta, coachingu, psychoterapii i naturoterapii oraz zdrowia. Z uwagi na zainteresowania naukowe, zajmuję się również obszarem konwergencji mediów, masowej digitalizacji działań szkoleniowych i konsultacyjnych w przestrzeni online i Social Mediach oraz cyberadiction i cyberbullying.

Ponadto, prowadzę konsultacje indywidualne ze swoimi klientami w różnych sferach życia. Jestem autorką oraz wydawcą 9 książek oraz 11 audiobooków. Jestem również autorką licznych artykułów publikowanych w czasopismach oraz podróżniczką, która do tej pory odwiedziła 48 krajów na 5 kontynentach.

Pomagam osobom, organizacjom, instytucjom i firmom, osiągnąć zaplanowane cele poprzez dostarczanie narzędzi komunikacyjnych w jedenastu obszarach biznesu, jak również i życia osobistego:

– rozwiązywanie konfliktów

– mediacji i negocjacji w biznesie i w rodzinie;

– transformacja komunikacji w relacjach,

– biznes MLM jako biznes relacji

– sprzedaż i marketing;

– samorealizacja i budowanie własnej marki,

– konwergencja mediów, cyfryzacja działalności i media społecznościowe

– terapia uzależnień w przestrzeni substancji uzależniających oraz w przestrzeni emocji w życiu realnym oraz wirtualnym.

– zdrowie, wellness i dobrostan.

– przywództwo, zarządzanie i przemówienia publiczne,

– kultura, wartości i sondowanie potrzeb